LEIAME JUST SULLE SOBIVA LAHENDUSE

 JANDO meeskond pakub eraisikutele ja ettevõtetele laia valikut erinevaid trüki- ja kleepimisteenuseid.

 

KLEEBISED

Toome teieni kvaliteetsed ja unikaalsed kleebised, mis esindavad suurepäraselt teie brändi. Meie disainitiim aitab teil kujundada kleebiseid vastavalt teie visioonile, kasutades parimaid materjale ja kaasaegset tehnoloogiat, et tagada iga kleebise vastupidavus ja silmapaistev tulemus.

erinevad kleebised

TRÜKISED

Kvaliteetsete trükiste abil saate tõhusalt tutvustada oma brändi, luua usaldust klientide seas ja eristuda konkurentidest. Meie teenus tagab trükiste kvaliteedi, mis jätaab kauakestva positiivse mulje teie ärist.

Upload Image...

VALGUSREKLAAMID

Valguskastid meie käe all saavad teie sõnumi säravalt esile tõsta. Oleme spetsialiseerunud kujundusel, mis haarab pilku ja jääb meelde. Valige meid, et muuta teie ettevõtte nähtavus eredamaks kui kunagi varem!

REKLAAMIDE PAIGALDUS

Pakume paigaldusteenust meie valmistatud kleebistele ja reklaamidele. Valides meid, saavutate tervikliku lahenduse alates disainist kuni kleebiste paigalduseni, tagades teie sõnumi maksimaalse mõju.

SW Energia kleebis

SÕIDUKITE KLEEPIMINE

Sõidukite kleepimine on suurepärane viis muuta iga sõiduk liikuvaks reklaamtahvliks. See mitte ainult ei suurenda ettevõtte nähtavust, vaid loob ka püsiva ja liikuva brändingu, mis jääb potentsiaalsetele klientidele meelde. Sõidukireklaam on tõhus võimalus laiendada ettevõtte kohalolekut ning suurendada turundusmõju.

Paagi kleepimine

ERINEVATE TRÜKISTE/KLEEBISTE LAMINEERIMINE

Trükiste ja kleebiste lamineerimine lisab mitmeid praktilisi eeliseid, sealhulgas pikaajalise kaitse määrdumise, veekahjustuste ja rebimise vastu. See protsess suurendab oluliselt trükiste vastupidavust, tagades, et need säilitavad esialgse väljanägemise ka intensiivse kasutamise korral.

Koonga silt